BAŞLANGIÇ

        Günlerdir sürekli yapmayı düşünüpte bir türlü açmaya fırsat bulamadığım bloğu açabildim nihayet.  İnsan bazen birine açılma ihtiyacı duyar  ya işte bugünlerden birindeyim. Söylediklerinizi duyar gibiyim. ''Sanki hiç çevresinde biri yok açmış blogcuya yazıyor'' Evet blogcuya yazıyorum. Kimseye birşey söylenmiyor ki. Annene babana birşey söyleyemezsin=üzülürler, akrabana birşey söyleyemezsin= tüm akrabalar duyar, iş arkadaşlarına birşey söyleyemezsin= zamanı gelince sana karşı kullanır, kardeşlerine birşey söyleyemezsin= eşler duyar en kötüsüde eşine birşey söyleyemezsin anlamaz ki. Anlatmak için çabalarsın ve seni anlamaz sonra gereksiz tartışmalar içinde bulursun kendini. Ahhhhh ah o eski arkadaşlıklar nerde dersiniz yok işte yok. Zaman, hayat şartları, sorumluluklar ve hayat mücadelesi onların da bambaşka bir kişiliğe bürünmesine yol açmış.
        Bu arkadaşlarla eskiden sabahlara kadar oturup sohbet ederdik ve zaman yetmezdi bize, şimdi bakıyorumda paylaşımlarımız yok denecek kadar az. Diyorumki kendi kendime ben bu insanlarla nasıl zaman geçirirmişim bilemiyorum. Belki onlarda benim için aynı şeyleri düşünüyordur. Neyse bir sonraki yazımda tüm çocukluk ve genç kızlık anılarımın çoğunda bulunan dostum dediğim, arkadaşım akrabam dediğim ve içtiğimiz yediğimiz bir olan bir arkadaşımdan yediğim en büyük darbeyi anlatacağım sizlere.
         Birkaç gün sonra bu bahsettiğim olayı paylaşacağım. Sevgili blogcu dostlarım ve bu bloğu okuyacak tüm insanlar; umarım bu yeni bloğa merak edip bakar ve okursunuz. Hayata, benim hayatıma dair ne varsa paylaşacağım sizlerle. Her türlü yorumlarınızı merakla bkleyeceğim. Şu an bloğum çok yeni ve kimse bilmiyor umarım bundan sonra merakla takip edeceğiniz bir blog olur. Şimdilik hoşçakalın.

Sevgiler ve saygılarla.....  

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !